KONTAKTY

www.oblatkovo.sk
tel: 0902 825 048
info(a)oblatkovo.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 3,40 €
skladom
naša cena 4,60 €
skladom
naša cena 3,50 €
skladom

INFORMÁCIE
Informácie

Maximálnu veľkosť obrázku Vám vieme vytlačiť vo formáte A4 (20x28cm)


Kliknite na vybraný obrázok a zvoľte si veľkosť a typ oblátky.

Môžete si vybrať zo 4 typov:

Hrubá oblátka (0,7mm) je vhodná aj na tmavý podklad - čokoládu, na krém, na marcipán,  alebo pre začiatočníkov, pretože sa sňou ľahšie narába ako s tenkou oblátkou pri aplikovaní na tortu.

Tenká oblátka (0,4mm) je vhodná na marcipán, alebo iný bledý podklad. Je priesvitnejšia, ale pružnejšia oproti hrubej. Lepšie sa prispôsobí v oblúkoch.

Dekor papier - nový typ jedlého papiera bez obsahu farbiva E171, bez fólie zospodu. Dekor papier je najbelší a preto sú obrázky na ňom najkrajšie. Je vhodný na čokoládu, na krém, na marcipán a pod.

Fondán Je to tenká vrstva fondánu na fólii, ktorá sa pred použití musí odlepiť. Podklad nesmie obsahovať vodu. Je pružný a sú na ňom pekné farby. Zloženie : modifikovaný škrob: E1422 (kukurica), E1412 (zemiaky), maltodextrín, zvlhčovadlo: E422, voda, cukor, farbivo: E170, dextróza, zahusťovadlo: E460, E414, E415, emulgátor: E435, E491, E4202, konzervačná látka: E4202 regulátor: E330, aróma.

 

 

 

Ak si chcete objednať inak ako cez e-schop - telefonicky alebo mailom, treba uviesť číslo produktu, ktoré sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok.

 

Návod na použitie:

Jedlý papier (oblátka), fondán aj dekor papier sa dajú strihať, alebo orezávať do potrebného tvaru.

 
Nalepenie  Decorgelom :

Decorgel rozotrieme plochým nožom na spodnú stranu oblátky. Stačí tenká vrstva.

Oblátku položíme na tortu  a jemne pritlačíme.  Kraje môžeme ozdobiť.

Odporúčame lepiť  na krém , čokoládu , fondán apod. Decorgel slúži ako lepidlo, ale taktiež ako ochranná vrstva oblátky. Po nanesení decorgelu  oblátka zmäkne a lepšie sa prispôsobí požadovanému tvaru.

 

Upozornenie:
Jedlý papier sa nesmie dostať do kontaktu s vodou, šťavou s ovocím, šľahačkou, pudingom (všetko čo obsahuje vodu), pretože by sa poškodil, alebo  rozpustil. Z rovnakého dôvodu nie je možné jedlý papier  zalievať rôznymi  gélmi, alebo želatinou.


Pre najlepší výsledok odporúčame použiť na povrch  (tenkej, alebo  hrubej oblátky)  Decorgel, zvýrazní  kontrast a farebnosť  fotografie. Taktiež stačí použiť iba tenkú vrstvu.

 


NjY0N